Taylor
Ameobi
Vuckic
Ferg

90+4' - Vége a mérkőzésnek, a Newcastle megérdemelten nyer 2:0 arányban, a Liverpool csak a mérkőzés első negyedórájában tudta uralni a játékot, ám ez egy gólhoz sem volt elég. A rossz sorozat tovább folytatódik, ismét kikaptunk. Rendet kellene tenni a játékosok fejében, mert senki nem felejt egy hét alatt passzolni. Ma úgy játszottak a fiúk a mérkőzés nagy részében, mintha ez lett volna az első meccs, mikor együtt játszanak.

90+2' - Enrique védeni is tud, egy beadást öklöz ki.

90' - Ben Arfa helyére érkezik Santon. Közben azt mutatják, hogy 4 perc hosszabbítás lesz.

82' - Reina kakaskodik Perch-csel, Perch sárgát, míg Reina pirosat kap. Dalglishnak nincs több cserelehetősége, José Enrique védi a meccs végéig a Liverpool kapuját!

79' -Dupla csere a Liverpoolban. Carroll helyére Kuyt, míg Bellamy helyére Henderson. Carroll egyenesen az öltözőbe megy.

76' - Csere a Vörösöknél is. Shelvey helyére érkezik be Downing.

74' - Újabb csere a Newcastle csapatában. A két gólt szerző Cissé helyébe érkezik Ameobi.

66' - Megvan a mérkőzés első cseréje. A Newcastle csapatában Guthrine helyére jön be Gosling.

62' - Krul nem volt bent a kapujában, de Suarez lövését a védők mentették.

59' - Cissé kap passzt a kapu előtt, kicselezi Reinát és bevágja a bal alsóba. 2:0. Cissé második gólja a meccsen.

58' - Shelvey lövi rá 20-ról, de Krul védte.

56' - Gerrard szépen adja be a labdát, de Bellamy már nem tud beleérni, hogy eltegye az ellenfél kapusa mellett.

48' - Tiote szabálytalankodik Flanagennel szemben, sárga jár érte.

47' - Williamson 11 méterről kapufát fejel.

46' - Megkezdi a Liverpool a 2. félidőt.

45+2' - Vége az első félidőnek. A Newcastle gólja előtt a Liverpool irányította a játékot, nekik voltak helyzeteik, ám a gól után a vörösök egyre pontatlanabbul, frusztráltabban kezdtek játszani és a Newcastle került többször az ellenfél kapuja elé. Remélem  Kenny összerázza szünetben a játékosokat és egy másik Liverpoolt láthatunk majd a második félidőben. Az első 45 perc után 1:0 az állás.

45' - Flanagen is megkapja a sárgáját egy durva belépő után. Eközben két perc hosszabbítást mutatnak.

41' - Cisse teljesen egyedül fejelhet kapura az 5-östől, szerencsére a kapu mellé bólintja a játékszert.

34' - Ba tüzelt rá messziről, az egyik védőn még megpattant és a kapu mellett szállt el a labda.

30' - Cissé kap sárgát, mert nem akart kellő távolságra állni a Liverpool szabadrúgásánál.

28' - A kapu előtt Carroll reagált a leggyorsabban a felpattanó labdára, még az ellenfél kapusának kezeinél is feljebb ugrott, ám fölé fejelt.

19' - A liverpooliak helyzeteire jön a válasz, egy szép beadás után Cissé fejel a hosszú sarokba. 1:0.

17' - Shelvey csúszik be csúnyán, sárga jár érte.

16' - Simspon kézzel ment a gólvonalról, ez 11-es kellett volna legyen. Szöglet következik, Carrol fejelt kapura sikertelenül.

15' - Bellamy beadása felső kapufára esik

10' - Carroll becselezi magát a tizenhatosan belülre és elesik tizenegyest reklamálva anélkül, hogy hozzáértek volna. Sárga lap. Más megoldással akár gól is lehetett volna.

8' - Gerrard szabadrúgása tekeredik veszélyesen a kapu felé, ám Carroll leesik, nincs tizenegyes.

4' - Shelvey tekeri rá 20 méterről, de az ellenfél valamelyik játékosán megpattan. Jöhet a mérkőzés első szöglete.

1' - A Newcastle csapata megkezdi a mérkőzést.

A játékosok felsorakoztak a pályán, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Hajrá Liverpool! Mindent bele fiúk!

A mérkőzést a Digisport élőben közvetíti.