A mérkőzés véget ért, a végeredmény 2 - 3.

A(z) 2. félidő végén 5 perc hosszabbítást jelez Lee Probert játékvezető.
86'

Joe Allen helyett Sebastian Coates folytatja a(z) Liverpool csapatában.
86'

West Ham vezetőedzője. Sam Allardyce cserélt. Matthew Taylor helyére Modibo Maiga állt be.
86'
Stewart Downing lövése kerülte el a kaput a(z) Boleyn Ground stadionban.
83'
A(z) Boleyn Ground stadionban az ápolás után visszatér a pályára Carlton Cole.
83'

Lee Probert sípszavára újra folytatódik a játék London-ban.
82'

Pillanatnyi szünet. Carlton Cole szorul ápolásra.
82'
A(z) Boleyn Ground stadionban a labda a kapu mellé szállt, miután Joe Cole lőtt mellé.
79'

A gól Jordan Henderson átadásából született.
79'

Boleyn Ground stadionban gól született. James Collins góljával vezet a(z) Liverpool.
76'

Raheem Sterling aszisztja előzte meg a gólt.
76'

2 - 2-ra egyenlített Joe Cole Boleyn Ground stadionban.
73'

A játék folytatódik.
73'

AzWest Ham cserélt. Mohamed Diame jött le. Úgy néz ki sérülése súlyosnak bizonyult.
72'

Lee Probert játékvezető Mohamed Diame ápolása miatt átmentileg megszakította a mérkőzést.
71'

Brendan Rodgers cserélt. Jordan Henderson ment be Lucas helyett.
70'
London városában Jonjo Shelvey fejese kerülte el a(z) Liverpool kapuját.
69'
A(z) Boleyn Ground stadionban majdnem gólt kapott a(z) Liverpool, de végül Matthew Taylor fejeséből nem született gól.
68'

Jobb heylről érkezik Steven Gerrard pontrúgása.
67'
A(z) Liverpool játékosa, Raheem Sterling lőtt kapura, az erdmény nem változott.
65'
A(z) Boleyn Ground stadionban a labda a kapu mellé szállt, miután Daniel Agger lőtt mellé.
61'
Lee Probert lesállás miatt ítélt szabadrúgást kifelé a(z) Boleyn Ground stadionban.
60'
A(z) Boleyn Ground stadionban Lee Probert lesen állította meg a(z) West Ham játékosát.
59'
A(z) West Ham játékosa blokkolta Jonjo Shelvey kísérletét a Boleyn Ground stadionban.
58'
Nagy lehetőséget hagyott ki a(z) West Ham London városában, miután James Collins fejese szállt mellé.
58'

Bal heylről érkezik Matthew Taylor pontrúgása.
55'
A(z) Boleyn Ground stadionban Matthew Taylor lövését blokkolja a(z) Liverpool egyik játékosa.
55'
A(z) West Ham játékosának lövését blokkolta a(z) Liverpool játékosa.
54'
Lee Probert játékvezető lesen állította meg a(z) West Ham játékosát Carlton Cole-t.
48'
Kevin Nolan, a(z) West Ham játékosa maradt lesen.
47'
Ápolása után Mohamed Diame visszatér a pályára London városában.
47'

Boleyn Ground folytatódik a mérkőzés a megszakítás után.
47'

Mohamed Diame marad lenn a gyepen, áll a játék.
46'

Londonban Lee Probert játékvezető újraindította a játékot.
46'

Hazai csapat cseréltek. Guy Demel ment le a pályáról. helyére George McCartney állt be.
45'

Londonban vége az első játékrésznek.
45'
A(z) Liverpool játékosa, Jonjo Shelvey fejelt a(z) West Ham kapuja mellé.
45'

Lee Probert megítélt szögletét Raheem Sterling (Liverpool) íveli be.
45'

London városában 3 percet hosszabbít Lee Probert játékvezető.
45'
Jonjo Shelvey, a(z) Liverpool játékosa lőtt mellé.
43'

Steven Gerrard ért bele szerencsétlenül a labdába, ezzel az öngóllal 2 - 1 az eredmény.
40'
Nagy lehetőséget hagyott ki a(z) West Ham, miután Matthew Taylor bólintott a(z) Liverpool kapuja mellé.
39'

38'

Matthew Taylor részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
36'

Gól! Mark Noble gólt szerez büntetőből és egyenlít a hazai csapat csapata.
36'

Büntető! Lee Probert mutatott a tizenegyespontra, nagy lehetőség előtt a(z) West Ham.
35'
Matthew Taylor lőtt kapura, az eredmény azonban nem változott.
34'

Steven Gerrard részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
33'
A(z) Liverpool egyik játékosának lövését blokkolja a(z) West Ham védője.
33'

Lee Probert jobbról indítja a pontrúgást.
31'

A(z) Liverpool játékosa, Jonjo Shelvey kapott sárga lapot.
29'
Raheem Sterling lőtt a kapu mellé.
29'
A(z) West Ham játékosa blokkolta Stewart Downing kísérletét.
27'

Vendég csapat cseréltek. Jose Enrique ment le a pályáról. helyére Joe Cole állt be.

A (West Ham) csapata legutóbbi 16 hazai mérkőzéséből 6 alkalommal győzőtt, 3 végződött döntetlenre, míg Liverpool csapata 7 alkalommal diadalmaskodott. A gólkülönbség 22-20 Liverpool csapatának javára.
18'
A(z) Boleyn Ground stadionban Carlton Cole veszélyeztetett fejjel, de nem született gól.

A (Liverpool) csapat még nem szenvedett vereséget vendégként ebben a szezonban, ha vezetett 1-0-ra.
15'
13'
A(z) Liverpool játékosa, Raheem Sterling a kapu mellé lőtt.
13'
London városában Steven Gerrard kísérletét blokkolja a(z) West Ham játékosa.
12'
11'

A gól Steven Gerrard átadásából született.
11'

Glen Johnson vezetéshez jutatta a Liverpool csapatát. 1 - 0 az eredmény.
9'

West Ham csapatából Matthew Jarvis végzi el a pontrúgást.
7'
A(z) Liverpool játékosa blokkolta Mohamed Diame kísérletét a Boleyn Ground stadionban.
2'

Lee Probert megítélt szögletét Stewart Downing (Liverpool) íveli be.
2'
Steven Gerrard lövését blokkolja a(z) West Ham játékosa London városában.
1'

A mérkőzés kezdetét vette.

Ha James Collins sárga lapot kap a mai mérkőzésen, 5 sárga lapja miatt ki kell hagyni a következő mérkőzést.

Kezdőcsapat: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Lucas, Allen, Gerrard, Sterling, Downing, Shelvey.

Cserepad: Jones, Cole, Henderson, Coates, Carragher, Suso, Morgan.